Fenerbahçe’den Galatasaray’a olay sözler!

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, UEFA Avrupa Konferans Ligi 2’nci Eleme Turu’nda 5-0 kazanılan Zimbru karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

Selahattin Baki’nin açıklamaları şöyle:

“Bugün izlediğimiz oyun bizi yeni sezon öncesi 4-5 kat fazla umutlandırdı. Dzeko ve Kent gibi isimleri kampa yetiştirdik. Dinamik bir Fenerbahçe yaratmak istiyoruz. Yüzde 80 kadroyu tamamladık diyebilirim. Yeni transferlerimiz de yolda. Taraftarımız müsterih olsun.”

“Zaha konusu var. Galatasaray’ın copy paste medya mensuplarını tebrik ediyorum. Algı nasıl yaratılır dersini veriyorlar. 4-5 gün önce masadan kalktığımız bir transferi sanki yüzyılın çalımını atmışlar gibi akılları sıra küçük göstermeye çalışıyorlar. Çok net şekilde Zaha olayını özeyleyeyim. Sanki 3 aydır beraberiz gibi bir algı oluşturuldu. Yıllık 10 milyon Euro neti bulan bir talepte bulundular. Yazışmaları ifşa etmeyiz, elimizde belgeler var. 5 yıllık yönetim tarihimizde yapmadığımız bir şey yaptık ve cevap vermedik.”

“TRANSFER ÇALIMI GÖRMEK İSTEYEN BAKSIN”

“Biz bazıları gibi resmi yazışmaları deşifre etmeyiz. Transfer çalımı görmek isteyen sadece bizim dönemimizdeki Vedat Muriqi, Mert Hakan Yandaş, İrfan Can, Joao Pedro ve son olarak Szymanski transferlerine baksın. Florya’da yatan bir aslan vardı hatırlarsanız. İrfan Can bizi istiyor diyordu o dönemki hocaları. Bir gecede gittik aldık.”

“FLORYA’NIN KALBİNDEN ALIRIZ”

“Galatasaray, özel uçakla getirdiği Szymankski’ye tesislerinde hocasıyla toplantı yaptırdı. Bir kez daha karşı karşıya gelirsek Florya’nın kalbinden oyuncuyu alır geliriz.”

“3-4 TRANSFER YAPACAĞIZ”

“Birkaç gün içinde bitirmek istediğimiz bazı isimler var, bakacağız. 3 ya da 4 transfer yapmayı hedefliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir